CAN KÜRE BAYİLİK :
Ortak yatırımcılar aranıyor..
Bayilikler verilecektir..
PATENTLİ ÜRÜN :
Dikkat patentli üründür..
İncelemeli Patent No : TR 2000 00394B
BİZ SİZİ ARAYALIM :
Ürünler ve satış sorunlarınız hakkında detaylı bilgi almanız için sizi arıyoruz!
BİZDEN DUYURULAR
DUYURU: Yatırımcılar Aranıyor
DUYURU: Yatırımcılar Aranıyor
Web Sitemiz Yenilendi
Web Sitemiz Yenilendi

ÜRÜNÜN ADI:

DOĞAL AFET (DEPREM) VE SAVAŞ KULLANILABİLEN İKİ KORUNMA BÖLÜMLÜ CAN KURTARMA MODÜLÜ (CANKÜRE)

AMAÇ :
Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de alınmış bütün tedbirlere rağmen deprem ve  tsunami felaketinde büyük oranda can ve mal kayıplarının meydana geldiği son olarak meydana gelen deprem ve tsunami felaketindeki sonuçlardan anlaşılmıştır. Bu nedenle deprem ve tsunami konusunda hayat kurtarmaya yönelik tedbirlerin alınmasında daha fazla  bilimsel çabalara, pratik çözüm ve tedbirler ihtiyaç olduğu açıktır.

Sağlam bina yapmak gereklidir. Hiçbir mantık sağlam bina yapılmasına karşı olamaz. Ancak bütün inşaatların sağlam olarak yapılması da çeşitli nedenlerden dolayı mümkün değildir. Bir örnek olmak üzere İSTANBUL’u birkaç yılda yıkıp tekrar inşa etmek olası değildir. Diğer taraftan yapılan en sağlam binanın dahi (malzeme yorulması nedeniyle) bir ömre sahip olduğu da bilinmektedir. O halde yapılacak iş, depremde binaların tamamen yıkılabileceği gerçeğini kabul edip, tedbirleri buna göre almaktır. Alınacak bu tedbirler, deprem ve tsunamide can kayıplarını azaltacaktır.
 
İşte gördüğünüz İNCELEMELİ PATENTLİ Deprem ve Tsunamide hayat kurtaran sisteminin amacı, doğal afet, deprem, tsunami ve benzeri felaketlerde, savaşlarda yıkılan çok katlı bina enkazına karşı insan hayatını her hal ve şartta kurtarmaktır.